KOWALIK Marcin

KOWALIK Marcin
LOT 65
ID: 002065

KOWALIK Marcin BIOGRAFIA

Tytuł:Pambo (2012)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:71 x 98 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Marcin Kowalik 2012 | AKRYL"
Estymacja:3000 - 4000 zł Zobacz w ofercie Salonu Sztuki KDA