Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
TERLECKI Alfred
LOT 37 | ID: 006037 |
TERLECKI Alfred BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kwitnące osty (1962) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 34,7 x 49,5 cm 44 x 59,8 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ALFRED TERLECKI 1962." |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2000 zł |