Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 65 | ID: 006065 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Żonkile (1972) |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 57 x 46 cm (w świetle oprawy) 72 x 60 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1972" |
Cena wywoławcza: | 1100 zł |
Cena uzyskana: | 1100 zł |