Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
TUREK Franciszek
LOT 46 | ID: 006046 |
TUREK Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kwiaty |
Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 45,1 x 65,4 cm 53 x 73,3 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany p.d.: "FrTurek | 3628 -" |
Cena wywoławcza: | 1500 zł |
Cena uzyskana: | 2100 zł |