Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
SROKA Jacek
LOT 97 | ID: 006097 |
SROKA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Postać z trójkątami (1987) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 44,2 cm 64,2 x 53,3 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.g.: "SROKA 1987" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |