Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KOSTKA Jan
LOT 39 | ID: 006039 |
KOSTKA Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed dworkiem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 33,8 cm 31 x 41,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "JKOSTKA" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł |