Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
ZELEK Józef
LOT 100 | ID: 006100 |
ZELEK Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Klasztor Karmelitanek w Nowym Wiśniczu (1981) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 90 cm 80,5 x 100,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JZelek | 81." Opis autorski na odwrocie: "BYŁY KLASZTOR | KARMELITANEK | N. WIŚNICZ | JZelek | 81" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2500 zł |