Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KMITA Kasia
LOT 99 | ID: 006099 |
KMITA Kasia BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Boysband (2008) |
| Technika: | papier kolorowy wycinany ręcznie |
| Wymiary: | 50 x 50 cm 59,2 x 59,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "KASIA KMITA 2008" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3500 - 4500 zł |