Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
PODSADECKI Kazimierz
LOT 91 | ID: 006091 |
PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kolęda |
| Technika: | kredka, papier |
| Wymiary: | 21 x 27 cm 45,5 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "PODSADECKI" Opisany i datowany p.d.: ""KOLENDA" | 26.12.1961-" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |