Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
GETZ Leon
LOT 57 | ID: 006057 |
GETZ Leon BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Biją granaty |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 33,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout) 53 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "L.Getz | Kraków" Na odwrocie metka: Zawodowego Związku Polskich Artystów Plastyków w Krakowie - "DOM PLASTYKÓW" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 2500 zł |