Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
BEREZOWSKA Maja
LOT 87 | ID: 006087 |
BEREZOWSKA Maja BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Casanova |
| Technika: | długopis, akwarela, tusz, papier naklejony na karton |
| Wymiary: | 28 x 19,5 cm (w świetle passe-partout) 41,3 x 32,6 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Majaberezowska" Opisany p.d.: “casanova” | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |