Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
CHAGALL Marc
LOT 92 | ID: 006092 |
CHAGALL Marc BIOGRAFIA | |
Tytuł: | La Vie Paysanne (Chłopskie życie) |
Technika: | barwna litografia offsetowa, papier |
Wymiary: | 69,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy) 93 x 69,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Edycja 126/500, opisana ołówkiem l.d. Faksymile sygnatury p.d.: "Marc Chagall" Na odwrocie certyfikat autentyczności odbitki z 1998 roku. |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1700 zł |