Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 49 | ID: 006049 |
SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mimozy (1950) |
| Technika: | pastel, karton |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 42,5 x 57,5 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MSzczerbiński 1950" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |