Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
SEWERYN Tadeusz
LOT 44 | ID: 006044 |
SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Apoteoza (Śmierć legionisty) |
| Technika: | litografia, papier |
| Wymiary: | 23 x 31 cm (w świetle passe-partout) 37,2 x 43,6 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. SEWERYN" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2500 zł |