Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 31 | ID: 007031 |
| Tytuł: | Panorama |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 17,3 x 37,5 cm 26,5 x 46,7 cm (wymiary z oprawą) |
PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 4800 zł |
| Cena uzyskana: | 6400 zł |