Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 42 | ID: 007042 |
Tytuł: | Portret młodej dziewczyny (1926) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 30 x 24,5 cm 32 x 26 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany monogramem wiązanym oraz datowany l.d.: "19 WH 26" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. |
Cena wywoławcza: | 2500 zł |
Cena uzyskana: | 4200 zł |