Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 41 | ID: 007041 |
Tytuł: | Portret młodego chłopca (1924) |
Technika: | ołówek, papier |
Wymiary: | 17 x 20 cm 19,7 x 22,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman 1924" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 2200 zł |