Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 26 | ID: 007026 |
Tytuł: | Oszczepnik |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 81 x 65,5 cm 82 x 66 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany p.d. monogramem "WH" Praca posiada lekkie pofalowania papieru. PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. |
Estymacja: | 4400 - 5700 zł |