Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 16 | ID: 007016 |
| Tytuł: | Macierzyństwo |
| Technika: | olej, papier |
| Wymiary: | 68,8 x 57,5 cm 71,6 x 60,6 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d. monogramem "WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 5600 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |