Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 13 | ID: 007013 |
Tytuł: | Anioł (1953) |
Technika: | tusz, ołówek, kredka, karton |
Wymiary: | 16,4 x 16,4 cm (wymiary w świetle oprawy) 20 x 19,9 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1953" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Cena wywoławcza: | 1500 zł |
Cena uzyskana: | 5200 zł |