Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 12 | ID: 007012 |
Tytuł: | Para rysunków - autoportret artysty oraz portret jego żony Ady (1934) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 27,5 x 21,3 cm (wymiary w świetle oprawy, każdy z nich) 30 x 23,7 cm (wymiary z oprawą, każdy) |
Uwagi: | Sygnowane i datowane: p.d.: "Wlastimil Hofman | Praga czeska" (autoportret),
l.d.: "Wlastimil Hofman | Kawiarnia "Prala" 5/ II 34", p.d.: "Ada Hofmanowana" (portret żony) PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - kolekcja Marii Paruszewskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3900 - 5000 zł |