Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
SETKOWICZ Adam
LOT 44 | ID: 010044 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż jesienny z przydrożną kapliczką |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 30 x 40 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |