Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
GERLACH Eugeniusz
LOT 78 | ID: 010078 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Płonąca (1986) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 83 x 42 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "EGerlach | 1986" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |