Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
PAŁUCHA Jacek
LOT 76 | ID: 010076 |
PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rodzinny koncert (2017) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70,5 x 55 cm 83,5 x 69 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "J. Pałucha 17" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |