Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
OBERLÄNDER Marek
LOT 65 | ID: 010065 |
OBERLÄNDER Marek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Postać (1963) |
| Technika: | tusz, akwarela, papier |
| Wymiary: | 43,2 x 38 cm 66,5 x 60 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "M. Oberlander 1963 Stockholm"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 5000 - 7000 zł |