Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
STAŃKO Michał
LOT 46 | ID: 010046 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zimowy pejzaż tatrzański |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 92 cm 81 x 108 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" W dolnej części obrazu pojedyncze spękania warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |