Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
BARABASZ Stanisław
LOT 53 | ID: 010053 |
BARABASZ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chycówka zimą (1943) |
| Technika: | ołówek, akwarela, papier |
| Wymiary: | 15 x 22,5 cm 19 x 26,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Barabasz" Opisany ołówkiem p.d.: "870" Na odwrocie oprawy opis autorski: "WPani Mariji Straszewskiej | ofiaruję St.Barabasz | Zakopane w grudniu 1948", "870" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |