Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
SETKOWICZ Adam
LOT 29 | ID: 011029 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Obóz cygański |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 25 x 35 cm 32,5 x 42,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" |
Cena wywoławcza: | 3400 zł |
Cena uzyskana: | 3800 zł |