Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
FOGTT Andrzej
LOT 90 | ID: 011090 |
FOGTT Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret z cyklu "Fogtt o Witkacym" (2019) |
Technika: | akryl, pastel, tektura |
Wymiary: | 69 x 49 cm 72 x 52 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Fogtt 19" Opisany ołówkiem p.d.: "autoportret" |
Cena wywoławcza: | 8000 zł |
Cena uzyskana: | 8000 zł |