Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
KOWALIK Marcin
LOT 80 | ID: 012080 |
KOWALIK Marcin BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pambo (2012) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 71 x 98 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "Marcin Kowalik 2012 | AKRYL"
Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
Estymacja: | 3000 - 5000 zł |