LOT 22
ID: 014022

Tytuł:W sadzie
Technika:węgiel, papier
Wymiary:60 x 43,4 cm
72,5 x 50,3 cm (z oprawą)
Sygnowany tuszem p.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.
Estymacja:3000 - 4000 zł Zobacz w ofercie Salonu Sztuki KDA