Krakowski Dom Aukcyjny®XV Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 3 | ID: 015003 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pstrokate tulipany (2018) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 30 x 30 cm 35,5 x 35,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK" Sygnowany i opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK PSTROKATE | TULIPANY | NR: XXIII-1628 | -7574" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – zakup od artysty. |
Cena uzyskana: | 39000 zł |