Krakowski Dom Aukcyjny®XV Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 6 | ID: 015006 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pomarańczowe tulipany (2018) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 30 x 40 cm 35 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2018 E. DWURNIK" Sygnowany i opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | "POMARAŃCZOWE TULIPANY" | NR: XXIII-1634-7580" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – zakup od artysty. | |
| Cena uzyskana: | 42000 zł |