TARASIN Jan

TARASIN Jan
LOT 54
ID: 025054

TARASIN Jan BIOGRAFIA

Tytuł:W ogrodzie (1990)
Technika:serigrafia, papier
Wymiary:37 x 27,5 cm (wymiary grafiki)
40 x 30 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana i datowana p.d.: "JTarasin 90"