Krakowski Dom Aukcyjny®XXX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 4 | ID: 030004 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pogwarki (1970) z cyklu "W cieniu budowli" |
Technika: | tusz, flamaster, papier |
Wymiary: | 50,3 x 35 cm 70 x 55 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "E. DWURNIK 70. IV" Pieczątka autorska z wpisanym ołówkiem numerem "3370" (p.g.) Na odwrocie pieczątka z wpisanym odręcznie opisem rysunku. Praca była prezentowana na wystawie "E. Dwurnik w Lublinie" (28.03-06.05.2014) w Galerii Białej, Lublin. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |