Krakowski Dom Aukcyjny®XXX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 9 | ID: 030009 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Żółty tulipan (2015) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 18 x 13 cm 24 x 19 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany śr.d.: "E. DWURNIK" Datowany p.d.: "2015" Opisany na odwrocie: "E. DWUR- | NIK" |
Cena wywoławcza: | 8000 zł |
Cena uzyskana: | 12000 zł |