Krakowski Dom Aukcyjny®XXX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 1 | ID: 030001 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Miechów (2013) z cyklu "Podróże autostopem" |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 65 x 54 cm 78 x 67 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2013. E.DWURNIK" Opisany l.d.: "MIECHÓW." Opisany na odwrocie: "2013 | E. DWURNIK | MIECHÓW | NR: XI-1774-49|3" | |
| Cena wywoławcza: | 45000 zł |
| Cena uzyskana: | 49000 zł |