Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 26 | ID: 032026 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kaczki w sitowiu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 20 x 34,5 cm |
| Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |