Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 21 | ID: 032021 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kraków - zespół dwóch podkolorowanych cynkografii |
Technika: | cynkografia podkolorowana akwarelą i gwaszem, papier naklejony na papier |
Wymiary: | 10 x 10 cm (każda grafika) 21 x 16 cm (każdy arkusz) 23 x 18 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana p.d.: "A. Setkowicz 940" ("Wawel") Sygnowana l.d.: "A. Setkowicz" ("Barbakan i Brama Floriańska") |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |