Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 65 | ID: 032065 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Plac Zamkowy (2018) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 46 x 55 cm 75,5 x 84,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "2018 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI-895-7457" Do obrazu dołączony autorski certyfikat podpisany przez Edwarda Dwurnika. |
Cena wywoławcza: | 48000 zł |
Cena uzyskana: | 56000 zł |