Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
BROŻEK Eugeniusz
LOT 53 | ID: 032053 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Arka Noego |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 63,5 cm 55,5 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E. Brożek" Opisany na blejtramie. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |