Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 25 | ID: 032025 |
HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rykowisko (1914?) |
| Technika: | gwasz, papier |
| Wymiary: | 24,5 x 40 cm (w świetle passe-partout) 42 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1914 (?)" Na odwrocie metka Salonu Stowarzyszenia Artystów. | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |