Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 31 | ID: 032031 |
ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret dziewczyny w stroju ludowym |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 37,5 x 49 cm 54 x 66 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "KŻelechowski" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |