Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LESZKO Ludwik
LOT 38 | ID: 032038 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Rudowęglowiec - spuszczanie na wodę (1949) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 60 x 51 cm 65,5 x 57 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949" Na odwrocie metka z odręcznym opisem obrazu. Widoczne drobne uszkodzenia malatury (p.d.). |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 3000 zł |