Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LESZKO Ludwik
LOT 36 | ID: 032036 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Po burzy (1929) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 97 cm 76 x 103,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LESZKO | 1929" Na licu obrazu widoczne drobne uszkodzenia malatury. | |