Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
BREITENWALD Roman
LOT 35 | ID: 032035 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Konie w zimowym pejzażu |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 69,5 cm 63,5 x 83,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "RBreitenwald" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |