Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 5 | ID: 032005 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Połów (1923) |
| Technika: | gwasz, akwarela, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 51 cm 54 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1923" | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |