Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 6 | ID: 032006 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łodzie rybackie na morzu |
| Technika: | gwasz, akwarela, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 49,5 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S Jaxa" | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |