Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 22 | ID: 032022 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków nocą - widok na kościół św. Wojciecha |
| Technika: | gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 34,5 x 24,5 cm 45 x 35 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: " St. Fabijański" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |