Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 8 | ID: 032008 |
| Tytuł: | Madonna (1962) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 59,5 x 49 cm 65,5 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1962" | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |